AGA KALISZ
Producent Wkładów i Zniczy
O nas
Firma "AGA" z siedzibą w Kaliszu w województwie wielkopolskim powstała w 2002 r. W początkowym okresie działalności firma zajmowała się produkcją szklanych i plastikowych lampionów. Ciągłe i dynamiczne zmiany na rynku oraz dostosowanie do potrzeb klienta były głównym bodźcem do zmiany profilu działalności. Dziś "AGA" specjalizuje się w produkcji pojemników na wkłady oraz wkładów parafinowych do zniczy. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym oferując produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Działania firmy skierowane są na rozszerzenie asortymentu wkładów do zniczy o produkty zalewane ( tzw. "olejaki" ) poprzez wdrażanie nowych technologii.
Nasze produkty
    -  Wkłady parafinowe wypraskowe

    -  Wkłady parafinowe wypraskowe PREMIUM

    -  Wkłady parafinowe wypraskowe prążkowane

    -  Wkłady parafinowe zalewane prążkowane

    -  Wkłady parafinowe zalewane

    -  Wkłady olejowe

    - 
Znicze
 


Home Oferta Promocje Nowości Kontakt
AGA KALISZ
AGA KALISZ
!!!  POLECAMY !!!
Cel i Misja Firmy
 
Proponujemy znicze i wkłady wypełniane najlepszej jakości parafiną. Proces produkcji wkładów wykonywany jest tak aby nie zależnie od pory roku, zawsze zapewniał najlepsze warunki spalania. Dokładamy wszelkich starań,  aby nasze produkty były zawsze najwyższej jakości.
Polityka jakości Firmy
Naszym celem jest ciągłe poszerzanie naszego asortymentu oraz dostosowywanie się do zmiennych potrzeb Klientów. Kładziemy nacisk na jakość, estetykę i ulepszenie naszych zniczy i wkładów. Mamy nadzieję, że nasze artykuły spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Osoby zainteresowane naszym asortymentem zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową zaprezentowaną na naszej stronie.